Płać bezpiecznie

Ergonomiczna piłka do siedzenia - 65 cm - Szara

Marka: Sedero
Obliczanie daty dostawy...
Cena na żywo: za całkowita
sztukę
Lub zapłać natychmiast za pomocą:
  • 14-dniowy okres odstąpienia od umowy
  • Szybka dostawa
  • Płać bezpiecznie
Szczegóły

Korzystając z piłki do siedzenia Sedero, można szybko zmienić pozycję na aktywną i ergonomiczną. Poprawisz swoją zdolność koncentracji, jednocześnie pracując nad równowagą i budową mięśni. A wszystko to w nowoczesnym i stylowym designie. Piłka do siedzenia jest odpowiednia dla osób o wzroście 160-190 cm i ma nośność 150 kg.wygodna piłka do siedzenia w stylowym pokrowcu z tkaniny ✓ Ergonomiczne siedzenie i jednoczesna praca nad równowagą ✓ Zachęca do aktywnej postawy ✓ Trenuje ważne mięśnie posturalne ✓ Pokrowiec z zamkiem błyskawicznym ✓ Wytrzymała piłka wewnętrzna o nośności do 150 kg ✓ Dostępna w rozmiarach 55 cm, 65 cm i 75 cm

Ergonomiczna piłka do siedzenia 65 cm szara

Piłka do siedzenia może być używana do wielu celów. Najczęstszym zastosowaniem jest siedzenie na niej w celu zastąpienia krzesła. Można to robić w domu lub w biurze. U fizjoterapeuty piłka może być używana do treningu i rehabilitacji. Ale nawet dla kobiet w ciąży piłka do przysiadów jest idealną pomocą podczas wykonywania ćwiczeń wzmacniających dno miednicy.

Ponieważ podczas siedzenia lub opierania się na piłce trzeba stale utrzymywać równowagę ciała, mięśnie są dodatkowo wzmacniane. Jednocześnie poprawiasz swoją postawę. W pierwszym tygodniu zacznij od napompowania piłki tak mocno, jak to możliwe. Następnie można ją co tydzień nieco spuszczać. Im luźniejsza piłka, tym ciężej ciało musi pracować.

Uwaga : Jeśli napompujesz piłkę do przysiadów za pomocą pompki elektrycznej, nie będzie ona w pełni napompowana. Aby dopasować piłkę do pokrowca, napompuj ostatnią część za pomocą dołączonej pompki ręcznej. Ze względu na sztywny i wytrzymały materiał, musisz pompować dość daleko, aby osiągnąć maksymalny rozmiar!

Piłka do siedzenia do biura lub domu

Wytrzymała piłka jest dostarczana w stylowym pokrowcu, który można prać*. Pokrowiec ma wzmocnione podwójne szwy, zamek błyskawiczny i uchwyt ułatwiający transport. Na spodzie znajduje się pierścień zapobiegający toczeniu się piłki, gdy nie jest używana.

Opakowanie zawiera:

-
Piłka do jogi z PVC - Luksusowy poliestrowy pokrowiec z uchwytem i zamkiem błyskawicznym - Pompka ręczna - Dwa korki - Środek do usuwania korków - Instrukcja obsługi

* Pranie w pralce w temperaturze maks. 30° - Suszenie na powietrzu

Więcej informacji
SKU SB65-HL8629
EAN 8720704602387
Kolor Szary
Typ Piłka do siedzenia
Materiał tapicerki Tekstylia
Regulowana wysokość siedzenia Nie
Regulowana głębokość siedziska Nie
Regulowane podłokietniki Nie
Oparcie z regulacją wysokości Nie
Podparcie lędźwiowe Nie
Normalizacja Nie
Pliki do pobrania
Potrzebujesz pomocy lub porady?
Skontaktuj się z nami