Płać bezpiecznie

Krzesło biurowe Flex

Marka: Sedero
Obliczanie daty dostawy...
Cena na żywo: za całkowita
sztukę
Lub zapłać natychmiast za pomocą:
  • 14-dniowy okres odstąpienia od umowy
  • Szybka dostawa
  • Płać bezpiecznie
Szczegóły

Krzesło biurowe Flex jest jedyne w swoim rodzaju dzięki elastycznemu oparciu i ergonomicznie ukształtowanej poduszce siedziska. Oparcie składa się z kilku oddzielnych pasków wzorowanych na ludzkim kręgosłupie. Dzięki temu oparcie może poruszać się wraz z plecami, pozostając doskonale podparte. Ponadto krzesło jest wyposażone w technologię synchro z przeciwwagą, która zapewnia zrelaksowaną pozycję siedzącą.

Krzesło biurowe Flex jest również dostępne z regulacją głębokości siedziska, która jest zgodna z normą NEN-EN 1335.

Ergonomiczne krzesło biurowe Flex

Krzesło biurowe Flex posiada różne opcje regulacji. Bezstopniowo regulowaną wysokość siedziska można dostosować do wzrostu użytkownika. Ergonomiczne oparcie wyposażone jest w technologię synchroniczną, która automatycznie dostosowuje nachylenie oparcia i siedziska. Zapewnia to optymalne wsparcie dla pleców i ud w każdej pozycji siedzącej. Technika ta jest regulowana w zależności od masy ciała użytkownika.

Paski oparcia oparte na żebrach poruszają się indywidualnie względem siebie. W ten sposób każdy punkt pleców otrzymuje wsparcie, nawet gdy opierasz się pod kątem. Oparcie posiada również zintegrowane podparcie lędźwiowe. Wreszcie, ergonomicznie ukształtowana poduszka siedziska zapewnia dodatkowy komfort, nie utrudniając krążenia krwi w nogach.

Dobre krzesło biurowe z wieloma opcjami

ergonomiczne oparciePłynna regulacja wysokości siedziskaErgonomicznie wyprofilowane siedziskoPodłokietniki z regulacją wysokościRegulacja wysokości podłokietników


Odchylane siedzisko z technologią synchronicznąZintegrowane podparcie lędźwiUniwersalne kółka do wszystkich podłógMożliwość obrotu o 360

Krzesło biurowe o wyjątkowym designie

To nowoczesne krzesło biurowe jest nie tylko bardzo wygodne, ale jego unikalny design sprawia, że jest prawdziwym dodatkiem do Twojego wnętrza. Swój luksusowy wygląd zawdzięcza czarnej tkaninie połączonej z czarnym plastikiem.

Dzięki uniwersalnym kółkom tym fotelem można manewrować zarówno na dywanie, jak i na twardej podłodze. Specjalne "miękkie" kółka do laminatu i parkietu są dostępne osobno. Czy chciałbyś zapewnić swojej wykładzinie, laminatowi lub parkietowi dodatkową ochronę przed zużyciem i zarysowaniami? W takim przypadku można dodatkowo zamówić ochraniacz podłogi z PVC (dostępny w różnych rozmiarach).

Regulacja fotela biurowego Flex

Siedzisko zawiera jedną dźwignię do regulacji fotela.


Wysokość
siedziska Pociągnięcie dźwigni w górę umożliwia regulację wysokości siedziska. Gdy nikt nie siedzi na krześle, siedzisko podnosi się aż do osiągnięcia najwyższego punktu. Przyłożenie ciężaru do siedziska w połączeniu z pociągnięciem dźwigni w górę pozwala obniżyć siedzisko.


Odchylanie oparcia
Dźwignię można również wsuwać i wysuwać. Wyciągnięcie dźwigni powoduje odchylenie oparcia. Wciśnięcie dźwigni z powrotem blokuje mechanizm odchylania.
Należy pamiętać, że oparcie można zamocować tylko w pozycji pionowej. Czy oparcie przechyla się zbyt łatwo lub bardzo mocno? Pod siedziskiem znajduje się okrągłe pokrętło regulacji ciężaru. Umożliwia ono dostosowanie nachylenia oparcia do masy ciała użytkownika.

Informacje ogólne
Wysokość całkowita (regulowana ) 101,5 - 113,5 cmSzerokośćcałkowita 65 cmGłębokośćcałkowita 61 cm Wysokość siedziska(regulowana) 47,5 - 60 cmGłębokośćsiedz iska 41,5 cmSzerokośćsiedziska 49,5 cmSzerokość między podłokietnikami 47,5 cm Wysokośćpodłokietników od podłoża 65,


5 - 85,5 cm Wysokośćpodłokietników od siedziska 18,5 - 26 cm Szerokość między podłokietnikami 8,5 cmDługośćtapicerkipodłokietników 24,5 cmŚrednica podnóżka 61 cmWysokość oparcia od siedziska 57,5 cmSzerokość oparcia 48 cmMasa własna 113 kg

113 kgMateriałtapicerki TekstyliaMateriałpodnóżka Tworzywo sztuczne

Więcej informacji
SKU SF251
EAN 5601570641188
Kolor Czarny
Typ Ergonomiczne krzesło biurowe, Designerski fotel biurowy, Krzesło wykonawcze, Krzesło biurowe z budżetu
Materiał tapicerki Tekstylia
Regulowana wysokość siedzenia Tak
Regulowana głębokość siedziska Nie
Regulowane podłokietniki Regulowana wysokość
Oparcie z regulacją wysokości Nie
Podparcie lędźwiowe Stałe podparcie lędźwiowe
Normalizacja Nie
Pliki do pobrania
Potrzebujesz pomocy lub porady?
Skontaktuj się z nami