Płać bezpiecznie

Krzesło biurowe Joy comfort - spełnia normę NEN-EN 1335

Marka: Sedero
Obliczanie daty dostawy...
Cena na żywo: za całkowita
sztukę
Lub zapłać natychmiast za pomocą:
  • 14-dniowy okres odstąpienia od umowy
  • Szybka dostawa
  • Płać bezpiecznie
Rabat ilościowy
10 sztukę dla 1 336 zł 1 104,13 zł za sztukę
30 sztukę dla 1 313 zł 1 085,12 zł za sztukę
Szczegóły

Komfortowe krzesło biurowe Joy zapewni wiele przyjemności w pracy. Jest to ergonomiczne krzesło biurowe, które promuje idealną postawę siedzącą. Dzięki dobremu podparciu ryzyko dolegliwości pleców jest znacznie mniejsze. Krzesło Joy comfort jest zgodne z normą NEN-EN 1335.

Ergonomiczne krzesło biurowe Joy comfort

To krzesło biurowe doskonale uzupełnia ergonomiczne miejsce pracy. Dzięki wielu opcjom regulacji krzesło może być używane zarówno przez osoby młode, jak i starsze. Wysokość siedziska, oparcia i podparcia lędźwiowego można regulować. Głębokość siedziska jest również regulowana. Podłokietniki 4D można regulować na wysokość, szerokość i głębokość, a także obracać. Zaokrąglone siedzisko zapobiega problemom z krążeniem w górnej części nóg.

Podczas długich dni pracy krzesło to zapewnia ciału odpowiednie wsparcie. Przy prawidłowym użytkowaniu można uniknąć bólu pleców. Zagłówek jest opcjonalny i można go zamontować lub nie, w zależności od potrzeb. Po zamontowaniu można go regulować na wysokość i przechylać, co zapewnia dodatkowy komfort.

Komfort radości: luksusowe krzesło biurowe

To ergonomiczne krzesło biurowe zapewnia nie tylko wygodę. Jego metalowa podstawa w kształcie gwiazdy i sprytnie zaprojektowane siedzisko z siatki i tkaniny nadają mu luksusowy wygląd. Dzięki temu można nadać każdemu wnętrzu biurowemu profesjonalny wygląd.

Krzesło obraca się o 360 stopni. Kółka zapewniają płynną zmianę miejsca bez konieczności wstawania. Ponadto krzesło posiada odchylane oparcie, które można ustawić w dowolnej pozycji.

Krzesło biurowe z atestem bezpieczeństwa i higieny pracy

Przez dobre krzesło biurowe Służba Bezpieczeństwa i Higieny Pracy rozumie: krzesło biurowe, które spełnia co najmniej normy NEN-EN 1335. Tak więc Joy comfort jest w pełni odpowiedzialnym krzesłem. Jednak Arbo nie przeprowadza inspekcji, więc "krzesło biurowe zatwierdzone przez Arbo" w rzeczywistości nie istnieje.

Cechy dobrego fotela biurowego Joy comfort

+regulowana wysokość siedziska i oparcia
+ odchylane oparcie z regulowaną przeciwwagą
+regulowane podparcie lędźwiowe
+regulowana głębokość siedziska
+podłokietniki 4D: regulowane na wysokość, szerokość i głębokość oraz obrotowe
+regulowany na wysokość i odchylany zagłówek (opcjonalne wyposażenie)
+możliwość obrotu o 360
+ergonomiczna konstrukcja zapewniająca prawidłową postawę podczas siedzenia
+wygodne siedzisko
+ spełnia normy NEN-EN 1335

Regulacja komfortu Joy

Dźwignie do regulacji znajdują się w dolnej części siedziska. Dźwigni można używać w następujący sposób:

Obróć pokrętło w prawo: wyreguluj przeciwwagę odchylenia oparcia, obracając pokrętło. Wyciągnij pokrętło, aby lepiej obrócić je do żądanej przeciwwagi.
Dźwignia po prawej: regulacja wysokości siedziska poprzez pociągnięcie dźwigni do góry.
Z ciężarem na siedzisku siedzisko obniża się, bez ciężaru na siedzisku siedzisko podnosi się.Pokrętło po lewej: przechyl oparcie, obracając pokrętło. Oparcie można ustawić w dowolnej pozycji, obracając pokrętło do tyłu. Wyciągnij pokrętło, aby uzyskać do niego łatwiejszy dostęp.
Wskazówka: Nie możesz przywrócić oparcia do pozycji pionowej po ustawieniu go w pozycji pochylonej?
Najpierw popchnij oparcie bardziej do tyłu, aby je wyprostować.
Lewa dźwignia: wyreguluj głębokość siedziska, pociągając dźwignię do góry. Za pomocą miednicy przesuń siedzisko do przodu lub do tyłu.

Wskazówka: Regulacja oparcia odbywa się w pozycjach. Powoli podciągnij oparcie do żądanej pozycji. Po osiągnięciu najwyższego położenia oparcie ponownie całkowicie opuszcza się do najniższego położenia. Jeśli oparcie nie pozostaje na swoim miejscu, oznacza to, że zostało zbyt mocno podniesione. W takim przypadku należy ustawić oparcie o jedną pozycję niżej.

Informacje ogólne

wysokość całkowita (regulowana): 114 - 128,5 cm Szerokość całkowita: 66,5 cm Głębokość całkowita: 67 cm Wysokość siedziska (regulowana): 47 - 54 cm Szerokość siedziska:


49 cm Głębokość siedziska (regulowana): 51- 56 cm Wysokość podłokietnika od siedziska (regulowana): 16,5 - 24,5 cm Wysokość podłokietnika od podłogi (regulowana):62,5 - 77,5 cm Szerokość tapicerowanych podłokietników: 10 cm Długość tapicerowanych podłokietników: 24,5 cm Szerokość między podłokietnikami (regulowana): 44 - 48 cm Wysokość oparcia (regulowana):50 - 55 cm (69 - 74 cm z zagłówkiem) Szerokość oparcia: 46 cmNośność: 120 kg Materiał podstawy gwiazdy: Metal Materiał tapicerki: Mesh (siatka) i tkanina

Nie szukasz tego, czego szukasz? Przejrzyj nasze inne ergonomiczne krzesła biurowe.

Więcej informacji
SKU CYM47HR-1-4D
EAN 5601570638447
Kolor Czarny
Typ Ergonomiczne krzesło biurowe, Krzesło wykonawcze
Materiał tapicerki Tekstylia
Regulowana wysokość siedzenia Tak
Regulowana głębokość siedziska Tak
Regulowane podłokietniki Regulowana wysokość, Regulowana szerokość, Regulowana głębokość
Oparcie z regulacją wysokości Tak
Podparcie lędźwiowe Regulowane podparcie lędźwiowe
Normalizacja NEN-EN 1335
Pliki do pobrania
Potrzebujesz pomocy lub porady?
Skontaktuj się z nami